Historia Firmy

Początki naszej firmy przypadają na 1981 rok.

Pierwsze nasze inwestycje skupione były  na  produkcji i sprzedaży galanterii oraz sztucznej biżuterii.

Obecnie, to już kolejne pokolenie, które wykorzystuje swoje doświadczenie, wiedzę oraz  energię, aby sprostać nie tylko Państwa wymaganiom, ale  przede wszystkim pomóc zrealizować Wasze potrzeby.

Ogromny wpływ na to jaki kształt ma dziś Firma Gieros ma   odważne podejście do inwestycji, precyzyjna  strategia oraz poparte zdrowym rozsądkiem ryzyko, jakże często wpisanym w ścieżkę dążenia  do sukcesu…

Nasz zespół

Pracownicy firmy Gieros-Marcin Gieros posiadają  wiedzę, wieloletnie doświadczenia oraz świadomość zmieniających się ciągle potrzeb rynkowych.
Wspólnie wykorzystujemy ten potencjał wspierając się oraz uzupełniając na różnych etapach realizacji projektów, aby osiągnąć  cele i sprostać wyzwaniom jakie stawiają  przed nami klienci.
Ta współpraca sprawia, że  tworzymy spójną całość, pracując w rodzinnej atmosferze.

Jak pracujemy

SYSTEMATYCZNIE   i  ODPOWIEDZIALNIE

W oparciu o zdobyte doświadczenie oraz  nowoczesne oprogramowanie i  maszyny,  w pełni wykorzystujemy  wypracowane przez nas szybkie i skuteczne procedury.
Terminowość zapewniają  wdrożone metody pracy, wspierane przez dedykowane programydo planowania i rozliczania produkcji.
Odpowiedni  zapas mocy produkcyjnych oraz innowacyjne i odpowiedzialne podejście do problemów pozwala nam szybko  i skutecznie pomóc klientom w nagłych przypadkach.
W przypadku wyrobów szybko rotujących umożliwiamy indywidualne ustalenie kwestii magazynowania, aby znacząco skracać terminy realizacji.

Wykonane projekty

Nie ograniczamy się do jednej branży. Z przyjemnością możemy pochwalić się realizacją projektów m.in. dla:
SONY, NIVEA, CRAFT, NINTENDO, COTY, CAMEL, AROMA CAR.
Ponadto wykonujemy produkcję dla przemysłu samochodowego, budowlanego, elektrycznego, elektronicznego, spożywczego, oraz branży dziecięcej, wentylacyjnej i wodociągowej.